Firma

Nasza historia zaczęła się w 2010 roku, przez 6 lat poszerzaliśmy ofertę by sprostać wymaganiom naszych Klientów...

Jesteśmy firmą założoną w 2010 roku w Bielsku-Białej. Na początku działalności zajmującą się opracowaniami urbanistycznimi oraz kontrolami na rzecz ARiMR. Przez 6 lat poszerzaliśmy ofertę i aktualnie świadczymy usługi w następujących dziedzinach: - Geomatyka i Kataster - Fotogrametria i Środowisko - Rozwój Lokalny i Fundusze Zewnętrzne

Nasz zespół

Wysoko wykwalifikowana, kompetentna kadra specjalistów.

Efektywność i terminowość

Rzetelne i indywidualne podejście do wykonywanych projektów.

Najlepszy stosunek jakości do ceny

Kompleksowe usługi z zachowaniem możliwie najniższych cen.

Współpracując z nami zyskujesz pewność, że powierzonym nam zadaniom zajmie się zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów którzy zadbają o to, by projekt był wykonany rzetelnie i terminowo, z zachowaniem dbałości nawet o szczegóły. Do wykonywanych zadań podchodzimy zawsze z pełnym zaangażowaniem, a każdy projekt traktujemy indywidualnie, starając się sprostać nawet wyjątkowym wymaganiom naszych klientów. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i rozwiązani dlatego też jesteśmy w stanie sprostać nawet najciekawszym zadaniom. Stale śledzimy trendy na rynku, konsekwentnie poszerzając swoją wiedzę i podnosząc nasze kwalifikacje w zakresie geomatyki, katastru, fotogrametrii oraz rozwoju lokalnego oraz funduszy zewnętrznych - wszystko po to, by świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Nasze słowa potwierdzają opinie zadowolonych klientów.

Misją naszej firmy jest kreacja przestrzeni.

Dążąc do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości, kompleksowych usług z zakresu planowania przestrzennego, doradztwa strategicznego, doradztwa na rynku nieruchomości, czy geoinformatyki chcemy pomagać w tworzeniu przyjaznego, użytecznego i pięknego otoczenia polskich wsi, przedmieść, miast i metropolii. Doskonale rozumiemy również jakie wymagania stawia przed nami nowoczesny rynek, dlatego staramy się zachować idealny stosunek pomiędzy ceną, a jakością.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Aktualni nie poszukujmy nowych pracowników

SCHEMAT ORGANIZACYJNY

Zaufali nam